Kogo zapraszamy do współpracy: ?

Rodziców: jeżeli zwracasz uwagę na to co dzieje się w świecie dziecka, interesujesz się tym i zamierzasz lub pełnisz aktywną rolę mamy lub taty, to zapraszamy do tego, żeby dzielić się z nami oraz innymi rodzicami np. na blogu tym co jest problemem, a co osiągnięciem. Zauważasz w twojej rodzinie cenne zdarzenia i potrafisz o tym opowiedzieć ?. Wspaniale. Przeżyta i opowiedziana historia, jest dobrym sposobem na dzielenie się zdobytą mądrością, a dzielenie się nią nie sprawia, że jej ubywa.

Rysowników: rysujesz, a potem zamykasz zeszyt w szufladzie, albo masz ochotę zrobić coś razem z innymi i masz do tego umiejętności plastyczne ?  zapraszamy- mamy pomysły, na  książki, gry planszowe, które chcemy adresować do dzieci i młodych.

Lektorów/realizatorów dźwięków:  jeżeli twoją pasją jest praca głosem, poszukiwanie  i utrwalanie dźwięków, to mamy propozycję, która pozwoli zostać ci autorem nagrań, które trafią do słuchaczy w języku polskim i angielskim.

Muzyków-kompozytorów: Masz talent muzyczny i zastanawiasz się jaki wykonać krok, jak go rozwijać- być może zainteresuje cię wiadomość, że szukamy osoby, która potrafi ułożyć muzykę do tekstu, zagrać , utrwalić …